Astoria Чаршаф

4.790 ден

Out of Stock
  • Димензии: 170cm (дијаметар
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: гранит
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Нема на залиха

SKU: 5243727 Категорија:

Description

  • Димензии: 170cm (дијаметар)
  • Материјал: 100% памук
  • Боја: гранит
  • Се пере на 60 степени
  • Лесно се комбинира

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Astoria Чаршаф

4.790 ден

Нема на залиха