Astoria Платнени салвети

990 ден

Out of Stock
  • Димензии: 50 cm x 50 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

  • Димензии: 50 cm x 50 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сива

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Astoria Платнени салвети

Select Options
Исчисти