Astoria Платнени салвети

Out of Stock

990 ден

  • Димензии: 50 cm x 50 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени
SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Димензии: 50 cm x 50 cm
  • Материјал: 100% памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сива

Astoria Платнени салвети

Додај во кошница