Bianca Чаршаф

1.490 ден1.990 ден

Out of Stock

 

  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени
Исчисти
SKU: Недостапно Категорија:

Description

 

  • Материјал: 100%  памук
  • Се пере на 60 степени

Дополнителни информации

Големина

40 cm x 100 cm, 50 cm x 140 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bianca Чаршаф

Select Options
Исчисти