Boston Coloured – чаша за црвено вино, розева боја

1.430 ден

8 на залиха

SKU: 1173090024 Категории ,

Опис

Висококвалитетен дизајн на стакло со шарм
Впечатливиот дизајн на аспекти и робусното, висококвалитетно кристално стакло ги прават обоените очила од колекцијата Boston Colored привлечни привлечни очи секој ден и во свечени прилики. Благите летни вечери изгледаат речиси создадени за уживање во добра чаша црвено вино во градината. Послужете трпезни вина и светло црвени вина со стил со оваа чаша за црвено вино во розова боја. Уживајте во црвено вино со одбрани, прекрасни чаши.

 

материјал кристално стакло
дијаметар прибл. 88 мм
волумен прибл. 200 мл
безбеден машина за миење за садови

 

Boston Coloured - чаша за црвено вино, розева боја

1.430 ден

8 на залиха