Entree – чаша за пиво

885 ден

2 на залиха

SKU: 1136581360 Категории , ,

Опис

Производите кои припаѓаат на колекцијата Entréе се специфични по својата минималистичка, но елегантна форма. Благодарение на класичниот изглед и едноставниот и хармоничен дизајн, тие се непогрешлив избор за кој било настан.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 185 mm
Капацитет: 420 мл

Безбедна за во машина за миење садови.

Entree - чаша за пиво

885 ден

2 на залиха