Grand Royal – чаша за бело вино

3.690 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензија: 21.5 cm x дијаметар 9 cm
  • Капацитет: 290 ml

4 на залиха

SKU: 1136180030 Категории: ,

Description

Стаклена чаша наменета за бело вино. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензија: 21.5 cm x дијаметар 9 cm
Капацитет: 290 ml

Grand Royal колекцијата се состои од чаши изработени од кристално стакло, кои пленат со елеганција, софистицираност и овозможуваат создавање на уникатен впечаток на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Grand Royal – чаша за бело вино

3.690 ден

4 на залиха