Maxima – чаша за вино

979 ден

2 на залиха

SKU: 1137310031 Категории: ,

Description

Максима е уникатно парче стакло чии специјални форми се грижат за совршено искуство при пиење. Оваа елегантна чаша од колекцијата Максима ќе го претвори виното во врвно искуство.

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 360 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Maxima - чаша за вино

979 ден

2 на залиха