Maxima – чаша за вино

Out of Stock

979 ден

Нема на залиха

SKU: 1137310031 Категории , ,

Опис

Максима е уникатно парче стакло чии специјални форми се грижат за совршено искуство при пиење. Оваа елегантна чаша од колекцијата Максима ќе го претвори виното во врвно искуство.

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 360 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Maxima - чаша за вино

979 ден

Нема на залиха