Purisimo- Чаша за ликер

1.385 ден

Out of Stock
  • Димензии: 152 mm
  • Капацитет: 0.08 l

Нема на залиха

SKU: 1137811341 Категории: , ,

Description

Со својот едноставен, но сепак исклучителен дизајн, производите од колекцијата Purismo се магнет за сечии очи. Дизајнот е специфично прилагоден, да тие можат да се употребуваат и за специјални, но и за секојдневни прилики. Импресионирајте ги вашите гости со производите од фино, висококвалитетно стакло.

Чаши наменети за ликер или ракија, изработени од кристално стакло. Безбедни се за миење во машина за садови.

  • Димензии: 152 mm
  • Капацитет: 0.08 l

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Purisimo- Чаша за ликер

1.385 ден

Нема на залиха