Grand Royal – чаша за шампањ

3.690 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензија: 24 cm x дијаметар 7.5 cm
  • Капацитет: 225 ml

4 на залиха

SKU: 1136180070 Категории ,

Опис

Стаклена чаша наменета за шампањ. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензија: 24 cm x дијаметар 7.5 cm
Капацитет: 225 ml

Grand Royal колекцијата се состои од чаши изработени од кристално стакло, кои пленат со елеганција, софистицираност и овозможуваат создавање на уникатен впечаток на трпезата.

Grand Royal – чаша за шампањ

3.690 ден

4 на залиха