Manufacture Rock – чаша за кафе

1.199 ден

  • Материјал на изработка: Боросиликатно стакло
  • Димензии: 9.5 cm
  • Капацитет: 420 ml

3 на залиха

SKU: 1042397983 Категории: , ,

Description

Стаклена чаша наменета за кафе и сличен тип на пијалоци, но може да има и поширока употреба и за останатите видови на ладни пијалоци. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Боросиликатно стакло
Димензии: 9.5 cm
Капацитет: 420 ml

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Овој дел од колекцијата е изработен од боросиликатно стакло, кое ги чува пијалоците топли подолг временски период. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock - чаша за кафе

1.199 ден

3 на залиха