Scotch Whisky – чаша за виски

2.390 ден

Материјал на изработка: Кристално стакло
Капацитет: 420 ml

12 на залиха

SKU: 1136273552 Категории: , ,

Description

Чаша за виски изработено од кристално стакло. Безбедно е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Капацитет: 420 ml

Како што самото име кажува, колекцијата Scotch Whisky се состои од производи наменети за љубителите на овој тип на пијалок. Производите се изработени од кристално стакло, спојувајќи го квалитетот со специјалните техники на обликување и создавање на формата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scotch Whisky - чаша за виски

2.390 ден

12 на залиха