Opera – сет од 4 чаши за бело вино

3.690 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 13.6 cm x 8.2 cm дијаметар
  • Капацитет: 225 ml

Нема на залиха

SKU: 1137898120 Категории: ,

Description

Сет од 4 чаши наменети за бело вино, изработени од кристално стакло. Безбедни се за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 13.6 cm x 8.2 cm дијаметар
Капацитет: 225 ml

Opera колекцијата содржи производи изработени од кристално стакло, со дизајн кој црпи инспирација од дваесеттите години. Класично обликуваните производи се совршено елегантни, а можат да се употребуваат за секоја прилика.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Opera - сет од 4 чаши за бело вино

3.690 ден

Нема на залиха