Opera – сет од 4 чаши

3.399 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 13.8 cm x 8.2 cm дијаметар
  • Капацитет: 340 ml

2 на залиха

SKU: 1137898260 Категории ,

Опис

Сет од 4 чаши наменети за вода или сок, изработени од кристално стакло. Безбедни се за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 13.8 cm x 8.2 cm дијаметар
Капацитет: 340 ml

Opera колекцијата содржи производи изработени од кристално стакло, со дизајн кој црпи инспирација од дваесеттите години. Класично обликуваните производи се совршено елегантни, а можат да се употребуваат за секоја прилика.

Opera - сет од 4 чаши

3.399 ден

2 на залиха