Artesano – сет од 2 шолји

2.789 ден

Out of Stock
  • Капацитет: 0.45 l
  • Висина: 14 cm
  • Материјал на изработка: Кристално стакло

Нема на залиха

SKU: 1172438088 Категории: , ,

Description

Чаши изработени од кристално стакло. Безбедени е за миење во машина за садови.

Совршена изработка и богатство на емоции – Artesano Original колекцијата содржи производи со перфектна естетска комбинација на премиум порцеланот со разни природни материјали (дрво или стакло). Целата колекција има чист и јасно дефиниран дизајн. кој во целата едноставност имплицира неверојатна елеганција.

  • Капацитет: 0.45 l
  • Висина: 14 cm
  • Материјал на изработка: Кристално стакло

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Artesano - сет од 2 шолји

2.789 ден

Нема на залиха