Purismo – чаша за црвено вино

890 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 20.8 cm x 10.2 cm дијаметар
  • Капацитет: 550 ml

6 на залиха

SKU: 1137800021 Категории: ,

Description

Чаша наменета за црвено вино, изработена од кристално стакло. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 20.8 cm x 10.2 cm дијаметар
Капацитет: 550 ml

Со својот едноставен, но сепак исклучителен дизајн, производите од колекцијата Purismo се магнет за сечии очи. Дизајнот е специфично прилагоден, да тие можат да се употребуваат и за специјални, но и за секојдневни прилики. Импресионирајте ги вашите гости со производите од фино, висококвалитетно стакло.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Purismo - чаша за црвено вино

890 ден

6 на залиха