Purismo – сет од 2 чаши за ликер

1.560 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 8.3 cm x 4.1 cm дијаметар
  • Капацитет: 55 ml

Нема на залиха

SKU: 1137868240 Категории: ,

Description

Сет од 2 чаши наменети за ликер или ракија, изработени од кристално стакло. Безбедни се за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 8.3 cm x 4.1 cm дијаметар
Капацитет: 55 ml

Со својот едноставен, но сепак исклучителен дизајн, производите од колекцијата Purismo се магнет за сечии очи. Дизајнот е специфично прилагоден, да тие можат да се употребуваат и за специјални, но и за секојдневни прилики. Импресионирајте ги вашите гости со производите од фино, висококвалитетно стакло.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Purismo - сет од 2 чаши за ликер

1.560 ден

Нема на залиха