Caffe Club – тацна за шолја за кафе

649 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 19 cm дијаметар

5 на залиха

SKU: 1034781220 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 19 cm дијаметар

Колекцијата Caffe Club е специфична по чистите, модерни и елегантни форми на производите. Истите се изработени од екстремно бел порцелан, кој создава еднакво екстремна убавина на трпезата. Одличен квалитет и одлична функционалност!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Caffe Club – тацна за шолја за кафе

649 ден

5 на залиха