Manufacture Rock – тацна за чаша за кафе

1.566 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 17 cm x 17 cm x 2 cm

6 на залиха

SKU: 1042391220 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за чаша за кафе, наменета за чашата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17 cm x 17 cm x 2 cm

Природна, оригинална и со посебно чувство – ова е колекцијата Manufacture Rock! Порцеланската изработка е рачно насликана и изработена до совршенство, така што колекцијата има мат површина со бои кои потсетуваат на карпите и природата. За да додадете топлина на масата и да креирате посебна атмосфера, комбинирајте ги производите од Manufacture колекцијата!

Manufacture Rock - тацна за чаша за кафе

1.566 ден

6 на залиха