Artesano Lavender – тацна за шолја за кафе

Out of Stock

1.190 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 16 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1041521310 Категории ,

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе, која одговара на шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16 cm дијаметар

Колекцијата Artesano Lavender е инспирирана од шармот кој го носи југот на Франција, па така на порцеланската основа од колекцијата можат да се забележат дезени на диви рози и лаванда.

Artesano Lavender – тацна за шолја за кафе

1.190 ден

Нема на залиха