Colourful Spring – длабок сад

1.690 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 13cm

16 на залиха

SKU: 1486631906 Категории: , ,

Description

Порцелански длабок сад наменет за салата или мусли. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 13 cm

Почетокот на пролетта се проследува со расцутени снежни капки и будење на пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајка природа. Тие се појавуваат на нашите маси благодарение на украсите на садовите од колекцијата „Colourful Spring“ кои ја покануваат пролетта спокојство во која било трпезарија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring – длабок сад

1.690 ден

16 на залиха