Drop Mini – вазна

1.890 ден2.290 ден

  • Материјал на изработка: Стакло
  • Димензии: 12 cm x 9.8 cm
  • Капацитет: 482 ml
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Стаклена вазна која може да биде во 6 бои. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Стакло
Димензии: 12 cm x 9.8 cm
Капацитет: 482 ml

Вазните од колекцијата Drop Mini се специфични по смелите, импресивни бои и нежните облци за кои дизајнерот вели дека се инспирирани од утринската роса во пролетните ливади. Стаклото како материјал ги прави елегантен избор за декор во секој модерен дом.

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Сива, Смарагдно зелена, Темно сина, Темно црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Drop Mini - вазна

Select Options
Исчисти