Flow – чинија, 26x24cm

Out of Stock

1.451 ден

Нема на залиха

SKU: 1034202610 Категорија

Опис

Мала чинија за вечера со модерен дизајн за секоја пригода
Елегантната, чиста бела палета на садови Flow изработена од висококвалитетен премиум порцелан плени со смели заоблени линии и безвременска елеганција. Модерен порцелански дизајн, совршен за секоја пригода без разлика дали е лежерен или одреден шик. Оваа разноврсна чинија може да се користи за доручек со пријателите, опуштен ручек или празнична вечера. Дајте и на вашата маса особено стилски допир со оваа чинија.

 

материјал врвен порцелан
боја бела
безбедно во машина за миење садови
безбедно во микробранова печка

 

 

Flow - чинија, 26x24cm

1.451 ден

Нема на залиха