Flow – шолја за еспресо

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 100 ml

6 на залиха

SKU: 1034201420 Категории: ,

Description

Порцеланска шолја за еспресо. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 100 ml

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - шолја за еспресо

1.660 ден

6 на залиха