Flow – тацна за шолја за еспресо

830 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 14 cm x 12 cm

6 на залиха

SKU: 1034201430 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја еспресо, наменета за шолјата за еспресо од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 14 cm x 12 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow – тацна за шолја за еспресо

830 ден

6 на залиха