Manufacture Rock Desert – чинија за леб/путер

1.290 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 16 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1042502660 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за сервирање и послужување на леб или путер. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 16 cm дијаметар

Впечатливата архаична шема врз црниот порцелан ќе додаде уметнички допир на вашата маса и ќе ги исполни посебните моменти со задоволство.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Manufacture Rock Desert - чинија за леб/путер

1.290 ден

Нема на залиха