Mariefleur – чинија за десерт

Out of Stock

1.660 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 21 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1042172640 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 21 cm дијаметар

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur – чинија за десерт

1.660 ден

Нема на залиха