Mariefleur – сад за млеко (600 ml)

3.990 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 600 ml

2 на залиха

SKU: 1041000710 Категории: ,

Description

Порцелански сад за млеко. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 600 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Mariefleur - сад за млеко (600 ml)

3.990 ден

2 на залиха