Old Luxembourg Brindille – длабока чинија

1.034 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 cm дијаметар

Нема на залиха

SKU: 1042072700 Категории: ,

Description

Порцеланскa длабока чинија, идеална за послужување на супа или чорба. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 24 cm дијаметар

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - длабока чинија

1.034 ден

Нема на залиха