Old Luxembourg Brindille – чинија (30 cm)

1.814 ден

-35% Off

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 см дијаметар

6 на залиха

SKU: 1042072680 Категории: ,

Description

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 см дијаметар

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - чинија (30 cm)

1.814 ден

6 на залиха