Old Luxembourg Brindille – сад за салата

2.984 ден

Out of Stock

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Димензии: 2450 ml

Нема на залиха

SKU: 1042073170 Категории: ,

Description

Порцелански сад за салата. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 2450 ml

Украсете ја вашата маса со мали уметнички дела на колекцијата Old Luxembourg Brindille и создадете освежувачка елеганција и нежна хармонија на сино и бело.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Old Luxembourg Brindille - сад за салата

2.984 ден

Нема на залиха