Colourful Spring – вазна

3.790 ден

Димензии: 23,5 cm

2 на залиха

SKU: 1486635140 Категории , ,

Опис

Почетокот на пролетта е најавен од расцветани кокичиња и будни пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајката природа. Тие можат да се појават и на нашите маси благодарение на украсите од колекцијата Шарена пролет, кои ќе поканат пролетна спокојство во секоја просторија.

Димензии: 23,5 cm

Colourful Spring – вазна

3.790 ден

2 на залиха