Collier Carre – вазна

1.890 ден4.690 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии и капацитет на вазна со висина од 14 cm: 12.5 x 12.5 x 14 cm; 1100 ml
  • Димензии и капацитет на вазна со висина од 22.5 cm: 20.5 x 20.5 x 22.5 cm; 5400 ml
  • Димензии и капацитет на вазна со висина од 26 cm: 11.5 x 11.5 x 26 cm; 1620 ml
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Порцеланска вазна која може да биде во три разни димензии, во две бои: црна или бела. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии и капацитет на вазна со висина од 14 cm: 12.5 x 12.5 x 14 cm; 1100 ml
Димензии и капацитет на вазна со висина од 22.5 cm: 20.5 x 20.5 x 22.5 cm; 5400 ml
Димензии и капацитет на вазна со висина од 26 cm: 11.5 x 11.5 x 26 cm; 1620 ml

Мат површината во комбинација со привлечната структура и модерниот дизајн, се главни специфики на вазните кои припаѓаат на колекцијата Collier. Едноставно, тие се толку модерни и уникатни, така што можат да се комбинираат едни со други и во однос на боите и во однос на разните висини. Создадете хармонична декорација во вашиот дом!

Дополнителни информации

Висина

14 cm, 22.5 cm, 26 cm

Боја

Бела, Портокалова, Црна

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Collier Carre – вазна

Select Options
Исчисти