MetroChic Blanc – вазна

11.190 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензија: 13 cm x 13 cm x 30.5 cm

Нема на залиха

SKU: 1044825070 Категории: ,

Description

Порцеланскa вазна со висина од 30.5 cm. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 13 cm x 13 cm x 30.5 cm

Колекцијата MetroChic Blanc се состои од висококвалитетна палета на производи кои опфаќаат прибор кој може да се комбинира на многу различни начини. Елегантната и особено издржлива премиум-порцеланска изработка, ја трансформира секоја маса во модерен стил и безвременска елеганција. Колекцијата е специфична по чистиот бел, елегантен изглед. Креирајте атмсофера преку урбаниот дизајн и воодушевете ги вашите гости!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MetroChic Blanc – вазна

11.190 ден

Нема на залиха