BBQ Passion – чинија за сервирање со рачка

3.290 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 27,5 cm x 21 cm

1 на залиха

SKU: 1041893605 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија наменета за сервирање и послужување на месо или зелечук. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 27,5 cm x 21 cm

Како што самото име упатува, BBQ Passion колекцијата е наменета за сите љубители на скара. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна скара.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

BBQ Passion - чинија за сервирање со рачка

3.290 ден

1 на залиха