BBQ Passion – сет од 4 садови за сервирање на помфрит

2.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 260 ml

1 на залиха

Description

Сет од 4 порцелански садови, наменети за сервирање и послужување на помфрит. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 260 ml

Како што самото име упатува, BBQ Passion колекцијата е наменета за сите љубители на скара. Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна скара.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

BBQ Passion - сет од 4 садови за сервирање на помфрит

2.390 ден

1 на залиха