BBQ Passion – сет од 2 чинии

3.940 ден

2 на залиха

SKU: 1041897541 Категории: ,

Description

Сет од 2 порцелански чинии, наменети за сервирање и послужување на месо во комбинација со сос, салата итн. Безбедни се за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан

Како што самото име упатува, BBQ Passion колекцијата е наменета за сите љубители на скара.

Безвременскиот дизајн, сестраноста и функционалноста се специфични за производите кои припаѓаат на колекцијата. Едноставно, ќе уживате во храната со семејството и пријателите секогаш кога ќе одлучите да правите вкусна скара.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

BBQ Passion - сет од 2 чинии

3.940 ден

2 на залиха