Colourful Spring – вазна

3.290 ден

Out of Stock

Димензии: 17 cm

Нема на залиха

SKU: 1486635130 Категории: , ,

Description

Почетокот на пролетта е најавен од расцветани кокичиња и будни пеперутки, чии шарени крилја се како уметнички дела од мајката природа. Тие можат да се појават и на нашите маси благодарение на украсите од колекцијата Шарена пролет, кои ќе поканат пролетна спокојство во секоја просторија.

Димензии: 17 cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Colourful Spring – вазна

3.290 ден

Нема на залиха