Verso – вазна

7.490 ден9.290 ден

  • Материјал на изработка: Кристално стакло
  • Димензии: 38 cm x 17 cm дијаметар
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Вазна изработена од кристално стакло, во две завршници во однос на бојата. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Кристално стакло
Димензии: 38 cm x 17 cm дијаметар

Колекцијата Verso содржи елегантни и модерни вазни, кои имаат за цел да ја надоградат визуелната презентација на цветовите. Истовремено, дури и кога нема цветови во нив, тие изгледаат одлично како декоративен елемент.

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сива, Темно маслинеста, Темно сина, Темно црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Verso - вазна

Select Options
Исчисти