Drop Small – вазна

4.590 ден6.490 ден

  • Материјал на изработка: Стакло
  • Димензии: 18.6 cm x 15 cm
  • Капацитет: 1960 ml
Исчисти
SKU: Недостапно Категории: ,

Description

Стаклена вазна која може да биде во 2 бои. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Стакло
Димензии: 18.6 cm x 15 cm
Капацитет: 1960 ml

Вазните од колекцијата Drop се специфични по смелите, импресивни бои и нежните облци за кои дизајнерот вели дека се инспирирани од утринската роса во пролетните ливади. Стаклото како материјал ги прави елегантен избор за декор во секој модерен дом.

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Смарагдно зелена, Темно сина, Темно црвена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Drop Small - вазна

Select Options
Исчисти