Drop Small – вазна

4.607 ден6.490 ден

  • Материјал на изработка: Стакло
  • Димензии: 18.6 cm x 15 cm
  • Капацитет: 1960 ml
SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Стаклена вазна која може да биде во 2 бои. Се мие и одржува рачно.

Материјал на изработка: Стакло
Димензии: 18.6 cm x 15 cm
Капацитет: 1960 ml

Вазните од колекцијата Drop се специфични по смелите, импресивни бои и нежните облци за кои дизајнерот вели дека се инспирирани од утринската роса во пролетните ливади. Стаклото како материјал ги прави елегантен избор за декор во секој модерен дом.

Дополнителни информации

Боја

Бела, Смарагдно зелена, Темно сина

Drop Small - вазна

Додај во кошница