Grand Royal – чаша

Out of Stock

4.690 ден

Нема на залиха

SKU: 1136213640 Категории ,

Опис

Колекцијата Grand Royal Gold комбинира уметнички пресечено кристално стакло со екстравагантен златен раб за да создаде современа и стилска целина. Gin & Tonic, Cuba Libre и други пијалоци послужени во оваа чаша се празник за сите ваши сетила.

Капацитет: 400 мл

Grand Royal - чаша

4.690 ден

Нема на залиха