Home Elements – чинија за паста (30 см)

2.050 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 см дијаметар

10 на залиха

SKU: 1024822790 Категории: ,

Description

Порцеланска длабока чинија за супи и чорби. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 см дијаметар

Колекцијата Home Elements има модерна форма во елегантно бела боја, совршена за секојдневна употреба, како и за специјални прилики.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Home Elements - чинија за паста (30 см)

2.050 ден

10 на залиха