Home Elements – чинија за паста (30 см)

1.640 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 см дијаметар

3 на залиха

SKU: 1024822790 Категории ,

Опис

Порцеланска длабока чинија за супи и чорби. Безбедна е за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензија: 30 см дијаметар

Колекцијата Home Elements има модерна форма во елегантно бела боја, совршена за секојдневна употреба, како и за специјални прилики.

Home Elements - чинија за паста (30 см)

1.640 ден

3 на залиха