La Classica Contura – чинија за путер

3.590 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 17 cm

8 на залиха

SKU: 1043792660 Категории , ,

Опис

Порцеланска чинија за путер. Безбедна за миење во машина за садови.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 17 cm

Колекцијата La Classica содржи производи кои креираат модерен шмек, со задржување на традиционалниот квалитет. Станува збор за едноставен и чист изглед во бело-сребрена-платинеста комбинација во однос на боите, со карактеристичен дизајн и геометриски мотиви (инспирирани од раскошниот изглед на куполите во историските градби). Направете ја идеалната комбинација и уживајте во модерниот изглед на трпезата.

La Classica Contura - чинија за путер

3.590 ден

8 на залиха