Maxima – чаша за црвено вино

1.011 ден

4 на залиха

SKU: 1137310010 Категории ,

Опис

Максима е уникатно парче стакло чии специјални форми се грижат за совршено искуство при пиење. Оваа елегантна чаша од колекцијата Максима ќе го претвори виното во врвно искуство.

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 640 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Maxima - чаша за црвено вино

1.011 ден

4 на залиха