Maxima – чаша за црвено вино

979 ден

8 на залиха

SKU: 1137310010 Категорија:

Description

Максима е уникатно парче стакло чии специјални форми се грижат за совршено искуство при пиење. Оваа елегантна чаша од колекцијата Максима ќе го претвори виното во врвно искуство.

Материјал: кристално стакло
Капацитет: 640 ml
Безбедни за во машина за миење садови

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Maxima - чаша за црвено вино

979 ден

8 на залиха