Flow – чинија (23×22 cm)

1.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23 cm x 22 cm

Нема на залиха

SKU: 1034202640 Категории: ,

Description

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23 cm x 22 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Flow - чинија (23x22 cm)

1.790 ден

Нема на залиха