Flow – чинија (23×22 cm)

1.790 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23 cm x 22 cm

8 на залиха

SKU: 1034202640 Категории ,

Опис

Порцеланска чинија за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23 cm x 22 cm

Колекцијата Flow содржи производи со релативно здебелени и заоблени линии, со безвременска елеганција. Модерниот и едноставен дизајн на порцеланот, совршен е за секоја пригода.

Flow - чинија (23x22 cm)

1.790 ден

8 на залиха