For Me – сад за салата (23 cm)

2.790 ден

Out of Stock
  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 23 cm дијаметар
  • Капацитет: 2500 ml

Нема на залиха

Description

Порцелански сад наменет за сервирање и послужување на салати. Безбеден е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 23 cm дијаметар
Капацитет: 2500 ml

For Me е безвременска колекција која содржи производи со чист и едноставен дизајн, кој непрестано имплицира елеганција. Едноставниот бел порцелан дава опции за разни комбинации во однос на сервирањето на трпезата.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

For Me - сад за салата (23 cm)

2.790 ден

Нема на залиха