Mariefleur – повеќенаменска шолја

Out of Stock

1.390 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Капацитет: 430 ml

Нема на залиха

SKU: 1042174841 Категории ,

Опис

Порцеланска шолја за повеќенаменска употреба. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Капацитет: 430 ml

Свежите, смели бои од колекцијата на производи Mariefleur ќе ја претворат вашата трпеза во шарено море од цвеќиња! Елегантно заоблените форми на порцеланот ќе се погрижат храната да изгледа барем двојно поубаво. Направете ја вистинската комбинација и уживајте!

Mariefleur - повеќенаменска шолја

1.390 ден

Нема на залиха