Rose Garden – длабока чинија

2.332 ден

6 на залиха

SKU: 1042873381 Категории ,

Опис

Длабока чинија со модерен цветен дизајн
Безвременски порцелански трендови: Rose Garden открива винтиџ изглед со розови цветови. Новиот сет за садови со цветни украси во стилот на земјата создава совршена атмосфера за опуштени моменти – од специјални прилики како Велигден и Денот на мајката до бранч и кафе со семејството или пријателите. Цветната чинија за појадок е идеална како подарок за пријатен појадок во кревет. Тоа е исто така совршена декоративна карактеристика. Изберете безвременски дизајн и цветни тренд бои.

материјал врвен порцелан
дијаметар прибл. 240 мм
волумен прибл. 620 мл
безбедно во машина за миење садови
безбедно во микробранова печка

Rose Garden - длабока чинија

2.332 ден

6 на залиха