Statement Mug – шолја, Merry Christmas

Out of Stock

617 ден

Нема на залиха

SKU: 1016219674 Категорија

Опис

Кригла со сезонска порака
Висококвалитетен, безвременски и баран. Премиум порцеланска чаша во класичен дизајн со сезонска порака. Идеално задоволство за себе или совршен подарок! Вилерој и Бох

Statement Mug - шолја, Merry Christmas

617 ден

Нема на залиха