Toy’s Delight – тацна за шолја за кафе

-20% Off

872 ден

  • Материјал на изработка: Премиум порцелан
  • Димензии: 19 cm дијаметар

27 на залиха

Опис

Порцеланска тацна за шолја за кафе, во божиќен дизајн, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Се мие и одржува рачно, а безбедна е за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 19 cm дијаметар

Колекцијата Toy’s Delight ќе ви помогне да создадете магична, носталгична, празнична и многу стилска атмосфера на вашата трпеза. Производите содржат дезени во црвени, зелени и бели нијанси, кои будат спомени од минатото. Комбинирајте ги производите и уживајте во магијата!

Toy’s Delight - тацна за шолја за кафе

872 ден

27 на залиха