Urban Nature – тацна за шолја за кафе

1.095 ден

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16.5 x 13.5 cm

6 на залиха

SKU: 1034521310 Категории: ,

Description

Порцеланска тацна за шолја за кафе, наменета за шолјата за кафе од истоимената колекција. Безбедна е за миење во машина за садови и за употреба во микробранова печка.

Материјал на изработка: Премиум порцелан
Димензии: 16.5 x 13.5 cm

Додадете волшебна пресврт во вашата колекција за појадок, ручек или вечера со модерниот врвен порцелански асортиман, Urban Nature.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Додади препорака

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Urban Nature - тацна за шолја за кафе

1.095 ден

6 на залиха